Strona główna » Gazownia Łęczna » Butle gazowe Łęczna

Butle gazowe Łęczna

Na jak długo wystarcza butla gazowa?

To na jak długo wystarcza butla gazowa, zależy od wielu kwestii. Wyróżnić wśród nich należy głównie pojemność butli. Im jest ona pojemniejsza, tym przez dłuższy czas można z niej w związku z tym korzystać. Dodatkowo czas użytkowania butli gazowej uzależniony jest też od tego, w jaki sposób jest ona stosowana i wydajności urządzeń zasilanych z jej wykorzystaniem. Najpopularniejsze butle gazowe 11 kg, stosowane w kuchenkach gazowych w domach wystarczają zazwyczaj na około 30 dni przygotowywania posiłków z wykorzystaniem gazu umieszczonego w nich.

Jak przewozić butle gazowe?

Przy zakupie butli gazowej warto zadbać także o jej właściwy transport we właściwy sposób. W związku z tym butle gazowe do gospodarstwa domowego oraz turystyczne mogą być przewożone wyłącznie w pozycji pionowej, zaworem skierowanym w górę. Sam zbiornik powinien być natomiast zabezpieczony przed przewróceniem się po wnętrzu samochodu. Nie należy natomiast transportować butli gazowych w bagażnikach, gdyż narażone są one w nich na uszkodzenia. Napełnione butle po przetransportowaniu powinny być składowane w niezawilgoconym, zacienionym pomieszczeniu, pionowo..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności