Strona główna » Gazownia Łeba » Gaz LPG Łeba

Gaz LPG Łeba

Czym jest serwis LPG?

Osoby używające gazu LPG powinny pamiętać o odpowiednio częstym serwisowaniu zbiorników. Czynność ta dotyczy zbiorników przekazujących gaz LPG do domów czy firm, a także pojazdów. W w każdym z tych przypadków musi być on przeprowadzany raz na rok. Opiera się on na sprawdzeniu szczelności zbiornika oraz jego zaworów. Dodatkowo kontrolowany jest także stan techniczny butli LPG. W autach wymienia się z kolei również filtry, które są elementem instalacji LPG.

W jakich sytuacjach sprawdza się instalacja LPG?

Montaż instalacji LPG to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w przypadku domów, które nie posiadają dostępu do gazu ziemnego. Instalacja LPG pozwala zastosować w nich ogrzewanie na paliwo gazowe, które określanej jest jako jedno z ekologiczniejszych w porównaniu do standardowych źródeł ciepła zasilanych paliwem stałym. Na montaż zbiornika LPG mogą zdecydować się właściciele domów, firm oraz spółdzielnie mieszkaniowe w nie tylko nowych, ale również remontowanych budynkach..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności