Strona główna » Gazownia Łazy » Butle gazowe Łazy

Butle gazowe Łazy

Ile kosztuje butla gazowa do domu?

Koszt butli gazowej do domu uzależniony jest głównie od jej pojemności. Cena najpopularniejszej butli gazowej 11 kg stosowanej w kuchenkach czy grzejnikach gazowych to około 300 zł. Posiadając już butlę gazową, w sytuacji, kiedy jest ona pusta, wymienienie takiej butli to koszt jedynie tyle ile sam gaz. Cenniki gazu są natomiast różne zależą one, w którym zdecydujemy się na wymianę butli na napełnioną.

Rodzaje butli gazowych

Współcześnie na rynku wyróżnić można parę różnorodnych rodzajów butli gazowych. Ich podział obejmuje przede wszystkim to, do czego będą one używane. Wobec tego wyróżnia się między innymi: butle gazowe do gospodarstw domowych o pojemnościach 11 kg, czasem mające kołnierz, butle gazowe turystyczne o pojemnościach 2 kg, 3 kg i 5 kg, butle gazowe mające pojemność 33 kg, stosowane głównie do zastosowań w przemyśle czasem ogrzewania budynków, butle gazowe 11 kg stosowane do wózków widłowych napędzanych gazem. Jeśli chodzi z kolei o materiał, z jakiego wykonywane są butle gazowe, zazwyczaj jest to stal o właściwiej grubości..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności