Strona główna » Gazownia Łaziska Górne » Gazy techniczne Łaziska Górne

Gazy techniczne Łaziska Górne

Na co zwrócić uwagę zmieniając sprzedawcę gazu ziemnego?

W trakcie zmieniania sprzedawcy gazu ziemnego trzeba zwrócić uwagę nie tylko na cenę paliwa gazowego, która najlepiej, aby była możliwie jak najniższa, ale również takie czynniki jak: wysokość opłat handlowych, które mają wpływ na wysokość rachunków zwłaszcza przy niewielkim zużyciu paliwa gazowego, czas obowiązywania umowy, najkorzystniejszym rozwiązaniem są umowy zawierane na krótki okres, jednak bardzo często wiążą się one z gorszymi warunkami oferty, możliwość skorzystania z rozwiązania jakim jest gwarancja ceny, dzięki niej można będzie mieć gwarancję, że cena gazu ziemnego nie zmieni się przez cały okres trwania zawartej umowy. Poza tym warto także sprawdzić jakie opinie ma dostawca gazu u swoich obecnych klientów. Można dzięki temu uchronić się przed problemami podczas trwania umowy.

W jaki sposób powinny być przechowywane zbiorniki z gazem technicznym?

Co do zasady gazy techniczne zaliczane są do gazów łatwopalnych, a bardzo często dodatkowo wybuchowych. Wobec tego muszą być one przechowywane we właściwy sposób i w odpowiednich warunkach. Miejsca, w których są one składowane, muszą wobec tego mieć odpowiednią wentylację, a także odpowiednią temperaturę powietrza nie wyższą niż 35 stopni Celsjusza. Same zbiorniki z gazem muszą być z kolei przechowywane ustawiane pionowo, tak by ich zawór był skierowany ku górze. Nie mogą być one też przechowywane w niewielkiej odległości od ciepła..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności