Strona główna » Gazownia Łaziska Górne » Gaz płynny Łaziska Górne

Gaz płynny Łaziska Górne

Płynne paliwo gazowe — cena

To ile kosztuje stosowany do ogrzewania pomieszczeń, zasilania silników spalinowych i urządzeń w gospodarstwach domowych płynny gaz LPG zależy jest od rynku. Wszystko za sprawą tego, że cena płynnego paliwa gazowego nie jest kontrolowana przez URE. W związku z tym, jeśli chodzi o płynne paliwo gazowe, cena za litr może się zmieniać nawet parę razy w ciągu 12 miesięcy. W wielu przypadkach jest ona również podawana dla m3 gazu zamiast litra, w związku z tym warto zwrócić uwagę na tę kwestię podczas porównywania jego kosztów zakupu.

Jak często należy wykonywać przegląd podziemnego zbiornika na płynne paliwo gazowe?

Podobnie jak w przypadku zewnętrznych zbiorników na gaz płynny, również modele wewnętrzne muszą obowiązkowo przechodzić przeglądy techniczne. Przegląd techniczny zewnętrzny powinien być przeprowadzony raz na 2 lata. Z kolei przegląd wewnętrzny raz na 5 lat. Jeśli chodzi o próbę ciśnieniową wewnętrzne, zbiorniki na płynne paliwo gazowe muszą mieć ją przeprowadzoną raz na 10 lat. Wszelkie badania techniczne muszą być wykonywane przez pracowników UDT..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności