Strona główna » Gazownia Łaszczów » Gaz płynny Łaszczów

Gaz płynny Łaszczów

W jaki sposób może być rozliczany płynne paliwo gazowe ze zbiornika?

W przypadku zamontowanego zbiornika na płynne paliwo gazowe, do którego regularnie tankowany jest gaz przez wybranego sprzedawcę, najczęściej można wybrać jeden z dwóch rodzajów płatności. Pierwszy z nich opiera się na płaceniu za całości dostaw płynnego paliwa gazowego, po napełnieniu zbiornika. Drugi to natomiast system telemetryczny, który z wykorzystaniem licznika zlicza pobór gazu. Na podstawie tych danych później raz na przesyłana jest faktura zawierająca jedynie bieżące zużycie paliwa.

Ile czasu należy czekać na tankowanie zbiornika na płynne paliwo gazowe?

W sytuacji, kiedy poziom gazu w zbiorniku na gaz płynny spada do mniej więcej 25%, trzeba zadbać o następne tankowanie. Wobec tego należy złożyć zamówienie na tankowanie, w trakcie którego ustalana jest również data napełniania zbiornika. Najczęściej dostawy gazu realizowane są natomiast w ciągu kilku dni. Czas dostawy gazu może się natomiast wydłużyć w sezonie letnim, z powodu większego popytu napełnianiem zbiorników na gaz płynny..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności