Strona główna » Gazownia Łaszczów » Dostawcy gazu Łaszczów

Dostawcy gazu Łaszczów

Taryfy gazu dla firm

W przypadku sprzedawców gazu do przedsiębiorstw kwalifikują oni swoich klientów do grup taryfowych skierowanych dla domu, w przypadku przedsiębiorstw, które mieszczą się we wskazanych limitach poboru gazu na 12 miesięcy. Oprócz tego gaz dla przedsiębiorstw sprzedawany jest również w taryfach od W-5 do W-8. Warto z kolei pamiętać, że najwyższa taryfa W-8 przeznaczona jest głównie dla przedsiębiorstw przemysłowych, ponieważ gaz jest w niej dostarczany pod większym ciśnieniem.

W jaki sposób zmienić dostawcę paliwa gazowego do firmy?

Zamierzając zmienić dostawcę paliwa gazowego do firmy, warto przede wszystkim wiedzieć, że proces ten prawie niczym nie różni się od zmiany sprzedawcy paliwa gazowego dla domu. W związku z tym najpierw trzeba wybrać właściwą ofertę spośród dostępnych na rynku, w czym mogą pomóc wszelkiego rodzaju porównywarki. Po wybraniu odpowiedniej oferty należy skontaktować się z przedstawicielem sprzedawcy gazu ziemnego i zawrzeć z nim kolejną umowę, pamiętając, aby przedtem dokładnie ją przeczytać i zweryfikować, czy wszystkie jej podpunkty są zgodne z ustaleniami. Przy zawieraniu umowy przedstawiciel dostawcy gazu zaproponuje także podpisanie upoważnienia. Warto zdecydować się na tę opcję, za jej sprawą to nowa firma zajmie się wszelkimi kwestiami związanymi z rozwiązaniem starej umowy oraz poinformowaniem OSD o zmianie sprzedawcy gazu ziemnego..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności