Strona główna » Gazownia Łaskarzew » Dostawcy gazu Łaskarzew

Dostawcy gazu Łaskarzew

Od czego zależy wielkość rachunków za gaz?

Wysokość rachunków za gaz w danym czasie rozliczeniowym uzależniona jest od wielu różnych czynników, z czego jedynie jednym z nich jest cena 1 kWh paliwa gazowego uzależniona od taryfy, do jakiej przydzielony jest odbiorca. Oprócz tego do sumarycznych kosztów występujących na rachunku doliczane są także takie koszty jak na przykład: opłata abonamentowa, która jest opłatą za wystawianie i dostarczanie faktur oraz przygotowywanie rozliczeń, opłaty handlowe za sprzedaż gazu, opłaty dystrybucyjne, które są opłatami dystrybutora gazu, którym nie zawsze musi być jego sprzedawca. Dlatego też tak ważne jest to, aby podczas zmiany dostawcy gazu zwracać uwagę nie tylko na koszt gazu ziemnego, ale również wysokość dodatkowych kosztów.

Dlaczego warto zmienić dostawcę gazu ziemnego do firmy?

Przedsiębiorstwa, które stosują gaz do ogrzewania pomieszczeń lub procesów produkcyjnych obecnie ponoszą bardzo wysokie koszty związane z jego kupowaniem. Zmiana sprzedawcy paliwa gazowego na lepszego zapewnia im natomiast możliwość zyskania oszczędności na poziomie nawet kilku tysięcy złotych przez 12 miesięcy. Poza tym zmieniając sprzedawcę gazu ziemnego do firm, mogą one także ustalać nowe, korzystniejsze warunki umowy lub skorzystać z dodatkowych usług świadczonych przez wybranego sprzedawcę. Rozwiązanie to ma w związku z tym same plusy. Natomiast w przypadku wyboru dostawcy paliwa gazowego z gwarancją ceny umożliwia to szczegółowo zaplanowanie koszty przedsiębiorstwa na okres trwania podpisanej umowy..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności