Strona główna » Gazownia Łańcut » Gaz płynny Łańcut

Gaz płynny Łańcut

Jakie odległości trzeba zachować podczas montowania zbiornika na gaz płynny?

Chcąc przeprowadzić montaż zbiornik na płynne paliwo gazowe w zewnętrznej postaci, należy pamiętać o zachowaniu odpowiednich odległości od obszaru, w którym zostanie on umieszczony. W związku z tym taki zbiornik na płynne paliwo gazowe musi być zlokalizowany: co najmniej 3 metry od lokali, 1,5 metra od granicy działki, 5 metrów od studzienek kanalizacyjnych oraz szamba, 7 metrów od linii niskiego napięcia, 15 metrów od linii wysokiego napięcia.

Jak wybrać dostawcę płynnego paliwa gazowego LPG?

Właściciele domów lub firm mający zamontowane swoje zbiorniki na gaz płynny mogą korzystać ze swobodnej możliwości wybierania sprzedawcy gazu płynnego. Podczas jego wyboru należy natomiast zwrócić uwagę nie tylko na cennik paliwa, ale także wiarygodność dostawcy. Powinien on mieć aktualną koncesję na sprzedaż paliw. Oprócz tego ważna jest również jakość dostarczanego gazu płynnego. To od niej uzależnione jest bowiem poprawne działanie całej instalacji ogrzewania..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności