Strona główna » Gazownia Łagów » Dostawcy gazu Łagów

Dostawcy gazu Łagów

Czy opłaca się zmienić dostawcę paliwa gazowego?

Tak samo jak w przypadku faktur za prąd, rachunki za gaz są dużą częścią kosztów w domach oraz firmach. Jedną z lepszych metod na ich obniżenie jest w związku z tym zmiana dostawcy paliwa gazowego na tańszego. Rozwiązanie to pozwala na oszczędzenie nawet do kilkudziesięciu złotych miesięcznie. Poza tym proces ten jest niezwykle łatwa i bezproblemowy. W związku z tym szukając oszczędności, należy wziąć pod uwagę zmianę dostawcy paliwa gazowego, którą może wykonać każdy.

Jak zmienić sprzedawcę gazu ziemnego do przedsiębiorstwa?

Chcąc zmienić dostawcę paliwa gazowego do firmy, należy głównie wiedzieć, że proces ten prawie niczym nie różni się od zmiany sprzedawcy gazu ziemnego dla gospodarstwa domowego. W związku z tym najpierw trzeba wybrać właściwą ofertę z dostępnych na rynku, w czym mogą pomóc różnorodnego rodzaju rankingi. Po wybraniu właściwej oferty należy skontaktować się z przedstawicielem sprzedawcy gazu ziemnego i podpisać z nim kolejną umowę, pamiętając, aby wcześniej szczegółowo ją przeczytać i sprawdzić, czy wszystkie jej podpunkty są zgodne z ustaleniami. Przy podpisaniu umowy przedstawiciel dostawcy paliwa gazowego zaproponuje również zawarcie pełnomocnictwa. Warto zdecydować się na tę opcję, za jej sprawą to nowa firma zajmie się wszystkimi formalnościami związanymi z wypowiedzeniem starej umowy oraz poinformowaniem OSD o zmianie sprzedawcy gazu ziemnego..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności