Strona główna » Gazownia Lądek-Zdrój » Dostawcy gazu Lądek-Zdrój

Dostawcy gazu Lądek-Zdrój

Dlaczego ceny gazu ziemnego są różnorodne w zależności od sprzedawcy gazu ziemnego ziemnego?

Ceny 1 kWh gazu, które oferują sprzedawcy gazu ziemnego, zależne są od wielu różnorodnych czynników. Jednym z nich jest głównie cena paliwa gazowego po jakiej został on zakupiony przez sprzedawcę od producenta. Im większy zakup gazu tym jego cena jest korzystniejsza ze względu na możliwość zniżek dla hurtowych transakcji. Dodatkowo na cenę gazu ziemnego poszczególnych sprzedawców wpływ mają również pośrednio takie czynniki jak: liczba lat działania na rynku, liczba obsługiwanych klientów,marketing. Oprócz tego należy również wspomnieć, że najniższe cenniki gazu ziemnego zapewniają najczęściej alternatywni dostawcy, którzy nie oferują umów kompleksowych.

Dlaczego warto zmienić sprzedawcę gazu ziemnego do firmy?

Przedsiębiorstwa, które wykorzystują gaz do ogrzewania pomieszczeń lub procesów produkcyjnych obecnie ponoszą bardzo duże koszty związane z jego kupowaniem. Zmiana dostawcy paliwa gazowego na tańszego zapewnia im z kolei możliwość zyskania oszczędności w wysokości nawet kilku tysięcy złotych przez 12 miesięcy. Oprócz tego zmieniając dostawcę gazu do firm, mogą one również ustalać nowe, korzystniejsze warunki umowy lub zdecydować się na skorzystanie z dodatkowych usług oferowanych przez wybranego dostawcę. Opcja ta ma w związku z tym same plusy. Natomiast w przypadku wyboru dostawcy gazu ziemnego z gwarancją ceny umożliwia to szczegółowo zaplanowanie koszty firmy na okres obowiązywania zawartej umowy..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności