Strona główna » Gazownia Kuźnia Raciborska » Gaz LPG Kuźnia Raciborska

Gaz LPG Kuźnia Raciborska

Ile trzeba zapłacić za zamontowanie LPG w aucie?

Zamontowanie instalacji LPG w aucie umożliwia oszczędzać na paliwie nawet kilkaset złotych miesięcznie. Żeby skorzystać z tego rozwiązania, należy jednak najpierw zamontować specjalną instalację LPG. Cena montażu instalacji LPG w pojeździe uzależnione jest od kilku elementów. Wyróżnić wśród nich można między innymi: rodzaj silnika w pojeździe, rodzaj generacji instalacji LPG do pojazdów, których jest 6, a ich koszt oscyluje w granicach od 1500 złotych do 10 000 złotych, marka instalacji gazowej LPG. Montaż instalacji LPG w pojeździe oprócz ceny samego zamontowania wiążę się także z dodatkowymi wydatkami takimi jak serwis oraz opłata podczas badania technicznego samochodu.

Jaki jest cennik paliwa gazowego LPG?

Obecne wzrosty cen gazu spowodowane niestabilną sytuacją na rynkach światowych nie ominęły również gazu LPG. Cena paliwa gazowego LPG w 2022 roku wzrosła z mniej więcej 2 zł za litr do 3,50 zł za litr. Zdaniem wielu specjalistów to jednak nie koniec wzrostów cen dla osób ogrzewających swoje nieruchomości z wykorzystaniem gazu LPG. Ceny gazu LPG nie są regulowane przez Urząd Regulacji Energetyki. W związku z tym na to, oddziaływanie na to, jak one się kształtują, ma wyłącznie rynek. Sposobem na mniejsze koszty podczas zakupów paliwa gazowego LPG jest między innymi kupowanie go poza okresem grzewczym, kiedy jego ceny są mniejsze..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności