Strona główna » Gazownia Kuźnia Raciborska » Dostawcy gazu Kuźnia Raciborska

Dostawcy gazu Kuźnia Raciborska

Dlaczego ceny gazu są różnorodne w zależności od dostawcy gazu ziemnego ziemnego?

Ceny 1 kWh gazu, które oferują sprzedawcy gazu, uzależnione są od wielu różnorodnych elementów. Pierwszym z nich jest przede wszystkim cena paliwa gazowego po jakiej został on kupiony przez sprzedawcę od producenta. Im większy zakup gazu tym jego cena jest atrakcyjniejsza ze względu na możliwość upustów dla hurtowych transakcji. Oprócz tego na koszt paliwa gazowego poszczególnych dostawców wpływ mają także pośrednio takie czynniki jak: doświadczenie, ilość obsługiwanych klientów,marketing. Poza tym warto również wspomnieć, że najatrakcyjniejsze cenniki paliwa gazowego oferują najczęściej alternatywni dostawcy, którzy nie oferują umów kompleksowych.

Czemu warto zmienić dostawcę paliwa gazowego do firmy?

Firmy, które wykorzystują gaz do ogrzewania pomieszczeń lub procesów produkcyjnych obecnie ponoszą bardzo duże koszty związane z jego kupowaniem. Zmiana dostawcy paliwa gazowego na tańszego gwarantuje im z kolei możliwość uzyskania oszczędności na poziomie nawet kilku tysięcy złotych rocznie. Oprócz tego zmieniając dostawcę gazu ziemnego do firm, mogą one także wynegocjować nowe, korzystniejsze warunki umowy lub skorzystać z innych usług oferowanych przez nowego dostawcę. Rozwiązanie to ma wobec tego same zalety. Z kolei w przypadku wyboru sprzedawcy paliwa gazowego z gwarancją ceny umożliwia to szczegółowo zaplanowanie wydatki firmy na okres trwania podpisanej umowy..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności