Strona główna » Gazownia Kunów » Gaz LPG Kunów

Gaz LPG Kunów

Jak zakupić pierwszą butlę z gazem LPG?

Chcąc zakupić butle z gazem LPG do kuchenki, grzejnika gazowego czy innego sprzętu, można skorzystać z dwóch metod. Jedno z nich opiera się na osobistym zakupie pustej butli o odpowiedniej pojemności, a następnie zatankowaniu jej w rozlewni gazu. Kolejna metoda polega z kolei na wybraniu się do miejsca wymiany butli LPG, w którym należy opłacić kaucje za nienapełnioną butlę, a także zatankowany się w niej gaz. W związku z tym cena wyłącznie butli to mniej więcej od 150 do 200 złotych.

Jaki jest koszt montażu LPG w domu czy firmie?

To ile kosztuje montaż LPG w domu czy przedsiębiorstwie, zależy przede wszystkim od tego jakie rozwiązanie będzie wybrane. Zbiornik LPG może być zakupiony osobiśćie, w takiej sytuacji jego koszt to mniej więcej od 7000 do 9000 złotych. Mniej kosztowną metodą jest wydzierżawienie odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności