Strona główna » Gazownia Kudowa-Zdrój » Butle gazowe Kudowa-Zdrój

Butle gazowe Kudowa-Zdrój

W jaki sposób można napełnić zbiornik gazem?

Zbiorniki gazowe 11 kg oraz butle gazowe turystyczne można napełnić na przykład w odpowiednich rozlewniach gazu, przynosząc do nich własny nienapełniony zbiornik. O wiele sprawniejszym rozwiązaniem jest jednak wymiana nienapełnionej butli na pełną w miejscach wymiany butli obecnych także na wielu stacjach paliw. W takim przypadku cena napełnienia butli równa się wyłącznie cenę znajdującego się w niej gazu.

Dlaczego butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w miejscach ich dystrybucji powinny być przechowywane we właściwy sposób. Zasadniczo wykorzystywane są więc do tego specjalistyczne klatki na butle gazowe, które wykonywane są ze stali nierdzewnej. Umożliwiają one z jednej strony ochronić napełnione butle gazowe przed kradzieżą, natomiast z drugiej gwarantują przechowywanie ich w pionie. Ze względów bezpieczeństwa klatka na butle gazowe musi być zlokalizowana w miejscu zacienionym oraz oddalonym od ciepła..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności