Strona główna » Gazownia Książ Wielkopolski » Gaz LPG Książ Wielkopolski

Gaz LPG Książ Wielkopolski

W jaki sposób zakupić pierwszą butlę z gazem LPG?

Planując kupić butle z gazem LPG do kuchenki gazowej, grzejnika gazowego czy innego urządzenia, można skorzystać z dwóch opcji. Jedno z nich opiera się na samodzielnym zakupie pustej butli o właściwej pojemności, a następnie zatankowaniu jej w rozlewni gazu. Druga opcja opiera się natomiast na wybraniu się do punktu wymiany butli LPG, w którym należy opłacić kaucje za nienapełnioną butlę, a także zatankowany się w niej gaz. Wobec tego koszt wyłącznie butli to mniej więcej od 150 do 200 złotych.

Ile kosztuje montaż LPG w domu lub przedsiębiorstwie?

To ile kosztuje montaż LPG w domu lub przedsiębiorstwie, uzależnione jest głównie od tego jakie rozwiązanie będzie wybrane. Zbiornik LPG może być zakupiony samodzielnie, w takim przypadku jego cena to mniej więcej od 7000 do 9000 złotych. Tańszą metodą jest zbiornika. W takim przypadku nie trzeba za niego ponosić kosztów oprócz kosztów dzierżawy. Do kosztów instalacji LPG w gospodarstwie domowym czy firmie należy również doliczyć takie elementy jak: sporządzenie projektu instalacji, wylanie płyty fundamentowej sporządzenie dokumentacji niezbędnej do wykonania odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności