Strona główna » Gazownia Krzyż Wielkopolski » Gaz płynny Krzyż Wielkopolski

Gaz płynny Krzyż Wielkopolski

Podstawowe zalety własnego zbiornika na płynne paliwo gazowe

Inwestycja w nowy zbiornik na płynne paliwo gazowe w przypadku modelu zewnętrznego wiąże się jest z wydatkiem mniej więcej 5-7 tysięcy złotych. Chcąc obniżyć ten wydatek, można go z kolei kupić od kogoś, w takiej sytuacji używany zbiornik na gaz, który z pewnością będzie tańszy. Do plusów posiadania własnego zbiornika na gaz płynny zaliczyć można natomiast przede wszystkim możliwość dowolnego wyboru dostawcy gazu, a w związku z tym wyboru korzystniejszych cen paliwa. Wybierając własny zbiornik na gaz, trzeba jednak także pamiętać o tym, że wszelkie obowiązki takie jak między innymi naprawy usterek czy badania trzeba będzie wykonywać osobiście.

Kiedy warto się zdecydować na płynne paliwo gazowe?

Płynne paliwo gazowe LPG to opcja, która umożliwia na korzystanie z gazu w przypadku gdy nie ma możliwości przyłączenia nieruchomości do istniejącej sieci gazowej. Gaz płynny zasilający instalację, dostarczany jest w takim przypadku do specjalnych, montowanych na działce zbiorników. Z rozwiązania tego mogą skorzystać nie tylko właściciele domów, ale również deweloperzy, wspólnoty mieszkaniowe, przedsiębiorstwa, rolnicy..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności