Strona główna » Gazownia Krzyż Wielkopolski » Butle gazowe Krzyż Wielkopolski

Butle gazowe Krzyż Wielkopolski

Ile kosztuje butla gazowa do domu?

Koszt butli gazowej do gospodarstwa domowego zależny jest przede wszystkim od jej rodzaju. Wartość najpopularniejszej butli gazowej 11 kg stosowanej w kuchenkach czy grzejnikach gazowych to około trzystu zł. Mając już butlę gazową, w przypadku jest ona pusta, wymienienie takiego zbiornika kosztuje wyłącznie tyle ile znajdujący się w niej gaz. Ceny gazu są natomiast różne zależą one, w którym zdecydujemy się na wymienienie butli na pełną.

Rodzaje butli gazowych

Obecnie na rynku wyróżnić można wiele różnorodnych wariantów butli gazowych. Ich podział obejmuje przede wszystkim to, w jakim celu one stosowane. W związku z tym wyróżnić można na przykład: butle gazowe do gospodarstw domowych mające pojemność 11 kg, czasem wyposażone w kołnierz, butle gazowe turystyczne o pojemnościach 2 kg, 3 kg oraz 5 kg, butle gazowe mające pojemność 33 kg, przeznaczone przede wszystkim do zastosowań w przemyśle czasem ogrzewania budynków, butle gazowe 11 kg stosowane do wózków widłowych zasilanych gazem. Jeśli chodzi z kolei o materiał, z jakiego produkowane są butle gazowe, najczęściej jest to stal o odpowiedniej grubości..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności