Strona główna » Gazownia Krzywiń » Dostawcy gazu Krzywiń

Dostawcy gazu Krzywiń

Taryfy gazu ziemnego dla firm

W przypadku sprzedawców gazu do przedsiębiorstw przedzielają oni swoich klientów do grup taryfowych przeznaczoną dla domu, w przypadku firm, które mieszczą się w określonych limitach poboru paliwa gazowego na rok. Oprócz tego gaz dla przedsiębiorstw oferowany jest także w taryfach od W-5 do W-8. Warto natomiast wiedzieć, że najwyższa taryfa W-8 przeznaczona jest głównie dla firm przemysłowych, ponieważ gaz jest w niej dostarczany pod większym ciśnieniem.

Jak zmienić sprzedawcę gazu ziemnego do firmy?

Zamierzając zmienić dostawcę paliwa gazowego do przedsiębiorstwa, warto głównie wiedzieć, że proces ten niemal niczym nie różni się od zmiany dostawcy gazu ziemnego dla gospodarstwa domowego. W związku z tym najpierw trzeba wybrać odpowiednią ofertę z dostępnych na rynku, w czym mogą pomóc wszelakiego rodzaju rankingi. Po wybraniu właściwej oferty trzeba umówić się na spotkanie z przedstawicielem dostawcy gazu ziemnego i zawrzeć z nim kolejną umowę, pamiętając, aby przedtem dokładnie ją przeanalizować i zweryfikować, czy wszelkie jej podpunkty są zgodne z ustaleniami. Przy podpisaniu umowy przedstawiciel sprzedawcy paliwa gazowego zaproponuje również zawarcie pełnomocnictwa. Warto wybrać opcję, za jej sprawą to nowa firma zajmie się wszelkimi kwestiami związanymi z wypowiedzeniem starej umowy oraz poinformowaniem OSD o zmianie sprzedawcy gazu..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności