Strona główna » Gazownia Krzywiń

Gazownia Krzywiń

Zakup szafki gazowej przystosowanej na gazomierz

Podczas wykonywania przyłącza gazowego przez gazownie szafka gazowa przeznaczona na zamontowanie w niej gazomierza jest zakupywana oraz montowana przez PSG. Dlatego odbiorca musi jedynie przygotować odpowiednie miejsce na jej zamocowanie. Istnieje jednak możliwość zakupienia szafki gazowej samodzielnie, w takim przypadku jej koszt będzie odliczony od kosztu wykonania przyłącza przez gazownie.

Jak sprawdzić rodzaj gazu ziemnego dostarczanego do domu przez gazownie?

Wszystkie informacje związane z rodzaju gazu ziemnego dostarczanego przez gazownie do budynku można znaleźć z wykorzystaniem Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Trzeba wyłącznie zaznaczyć odpowiedni siedzibę Polskiej Spółki Gazownictwa, a następnie wybrać region, na którym realizuje ona swoje usługi. Uzyskane dane dotyczą nie tylko rodzaju gazu ziemnego, ale dodatkowo stopnia gazyfikacji regionu oraz najbliższych głównych lub terenowych biur obsługi klienta gazowni.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności