Strona główna » Gazownia Krzeszowice » Dostawcy gazu Krzeszowice

Dostawcy gazu Krzeszowice

Jak przebiega kolejna zmiana sprzedawcy gazu ziemnego?

Każdy właściciel lokalu ma prawo do zmiany dostawcy gazu ziemnego tyle razy, ile tylko chce. Procedura zmiany sprzedawcy paliwa gazowego jest identyczna jak za pierwszym razem. Polega więc na znalezieniu odpowiedniej oferty i zawarciu umowy z nową firmą. Trzeba jednak przy tym zwrócić uwagę czy przedterminowe rozwiązanie umowy z wcześniejszym dostawcą nie będzie miało konsekwencji finansowych. Jeśli w umowie znajdują się takie zapisy najlepiej poczekać do jej zakończenia. Sama procedura zmiany dostawcy paliwa gazowego jest z kolei całkowicie nieodpłatny.

Jak się przygotować do zmiany sprzedawcy gazu?

Planując zmienić sprzedawcę gazu, przed odwiedzeniem jego oddziału obsługi klienta warto odpowiednio się do tego przygotować. Pracownik dostawcy paliwa gazowego może bowiem poprosić o takie informacje jak: pobór gazu w ostatnich 12 miesiącach, na bazie którego odbiorcy są kwalifikowaniu do określonych taryf gazowych, czas obowiązywania obecnej umowy podpisanej z dostawcą paliwa gazowego. Wobec tego warto przygotować te dane wcześniej oraz zabrać ze sobą dowód osobisty, niezbędny do weryfikacji danych osobowych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności