Strona główna » Gazownia Krynki » Gaz płynny Krynki

Gaz płynny Krynki

Na co zwrócić uwagę wybierając zbiornik na gaz płynny?

W trakcie wybierania zbiornika na płynne paliwo gazowe należy zwrócić uwagę na trzy istotne kwestie. Pierwszy z nich wiąże się z zapotrzebowaniem na gaz, określanym na godzinę, na bazie mocy sprzętów zasilanych gazem. Pozwala on wskazać pojemność zbiornika. Drugi ważny czynnik to powierzchnia działki, na której ma być zamontowany zbiornik. Zależy od niej bowiem to jaki jego model może zostać zamontowany, aby określone odległości od pozostałych elementów były zachowane. Dodatkowo należy również wziąć pod uwagę zużycie gazu, które wpływa na częstość napełniania gazem zbiornika.

Ile czasu trzeba czekać na tankowanie zbiornika na gaz płynny?

W sytuacji, kiedy poziom gazu w zbiorniku na gaz płynny spada do mniej więcej 25%, trzeba zadbać o kolejne tankowanie. W związku z tym należy złożyć zamówienie na dostawę, w trakcie którego wyznaczana jest także data napełniania zbiornika. Zazwyczaj dostawy gazu realizowane są natomiast w przeciągu kilku dni. Okres oczekiwania na dostawę gazu może się natomiast wydłużyć w sezonie letnim, z powodu większego popytu napełnianiem zbiorników na płynne paliwo gazowe..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności