Strona główna » Gazownia z Krynica Morska » Gaz płynny Krynica Morska

Gaz płynny Krynica Morska

Jak powinno odbywać się tankowanie zbiornika na płynne paliwo gazowe?

W momencie napełniania zbiornika na płynne paliwo gazowe kierowca cysterny zobowiązany jest koniecznie do zadbania o bezpieczeństwo własne i otoczenia. Sprzedawca gazu powinien wobec tego we właściwy sposób zabezpieczyć teren zarówno wokół auta, jak i zbiornika. Przed tankowaniem musi również sprawdzić plomby na zaworze i sprawdzić stan zbiornika. Przed rozpoczęciem tankowania niezbędne jest również podłączenie uziemienia. Po wykonaniu tankowania szczelność zbiornika powinna być po raz kolejny skontrolowana, a jego zawór właściwie zaplombowany.

Jakie są pojemności zbiorników na płynne paliwo gazowe?

Osoby chcące zamontować zbiornik na płynne paliwo gazowe mogą wybrać modele o pojemności: 2 700 litrów, 4 850 litrów, 6 600 litrów, 6 700 litrów. Wszystkie z nich dostępne są w wariantach zarówno naziemnych, jak i podziemnych. W sytuacji montażu zbiornika na płynne paliwo gazowe wykorzystywanego do ogrzewania gospodarstw domowych zazwyczaj montowane modele mające pojemność 2 700 litrów, które wymagają napełniania dwa razy w roku, przy czym są o wiele prostsze w zamontowaniu i umieszczeniu ich na posesji..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności