Strona główna » Gazownia z Krynica Morska » Butle gazowe Krynica Morska

Butle gazowe Krynica Morska

Dlaczego butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w punktach ich dystrybucji muszą być przechowywane we właściwy sposób. Na ogół wykorzystywane są więc do tego odpowiednie klatki na butle gazowe, które wykonywane są ze stali nierdzewnej. Umożliwiają one z jednej strony chronić pełne butle gazowe przed skradzeniem, z kolei z drugiej gwarantują składowanie ich w pionie. Ze względów bezpieczeństwa klatka na butle gazowe powinna być zlokalizowana w miejscu zacienionym i oddalonym od źródła ciepła.

Jak dużo butla gazowa do domu?

Koszt butli gazowej do gospodarstwa domowego zależny jest głównie od jej rodzaju. Wartość najpopularniejszej butli gazowej 11 kg stosowanej w kuchenkach czy grzejnikach gazowych to około 300 zł. Mając już butlę gazową, w sytuacji, kiedy jest ona pusta, wymienienie takiej butli to koszt jedynie tyle ile sam gaz. Cenniki gazu są natomiast różnorodne w zależności od miejsca, w którym zdecydujemy się na wymianę butli na pełną..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności