Strona główna » Gazownia Kruszwica » Butle gazowe Kruszwica

Butle gazowe Kruszwica

Gdzie można napełnić zbiornik gazem?

Butle gazowe 11 kg oraz butle gazowe turystyczne można napełnić między innymi w specjalnych rozlewniach gazu, dostarczając do nich swój pusty zbiornik. Bardziej prostszym sposobem jest z kolei wymienienie nienapełnionej butli na napełnioną w miejscach wymiany butli zlokalizowanych także na wielu stacjach paliw. W tym przypadku cena napełnienia butli równa się wyłącznie cenę znajdującego się w niej gazu.

Czemu butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w miejscach ich dystrybucji powinny być przechowywane w odpowiedni sposób. Zasadniczo wykorzystywane są więc do tego specjalne klatki na butle gazowe, które wykonywane są ze stali odpornej na korozję. Pozwalają one z jednej strony chronić pełne butle gazowe przed kradzieżą, z kolei z drugiej gwarantują składowanie ich w pionowej pozycji. Z uwagi na bezpieczeństwo klatka na butle gazowe musi być zlokalizowana w miejscu zacienionym i oddalonym od źródła ciepła..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności