Strona główna » Gazownia Krotoszyn » Gaz płynny Krotoszyn

Gaz płynny Krotoszyn

Płynne paliwo gazowe — cena

To ile kosztuje stosowany do ogrzewania lokali, zasilania silników spalinowych i urządzeń w gospodarstwach domowych płynny gaz LPG zależy jest od sytuacji na rynku. Wszystko za sprawą tego, że cena płynnego paliwa gazowego nie jest kontrolowana przez Urząd Regulacji Energetyki. Wobec tego, jeśli chodzi o płynne paliwo gazowe, cena za litr może się zmieniać nawet parę razy w ciągu roku. W wielu przypadkach jest ona także wskazywana dla metra sześciennego gazu zamiast litra, dlatego warto zwrócić uwagę na tę kwestię podczas porównywania jego kosztów zakupu.

Jak często należy wykonywać przegląd podziemnego zbiornika na gaz płynny?

Tak samo jak w sytuacji zewnętrznych zbiorników na płynne paliwo gazowe, także modele wewnętrzne muszą obowiązkowo przechodzić przeglądy techniczne. Przegląd techniczny zewnętrzny powinien być przeprowadzony co 2 lata. Z kolei przegląd wewnętrzny raz na 5 lat. Jeśli chodzi o próbę ciśnieniową wewnętrzne, zbiorniki na płynne paliwo gazowe muszą mieć ją przeprowadzoną co 10 lat. Wszelkie badania techniczne muszą być przeprowadzane przez przedstawicieli Urzędu Dozoru Technicznego..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności