Strona główna » Gazownia Krotoszyn

Gazownia Krotoszyn

Jak zgłosić nieprawidłową pracę gazomierza?

W przypadku, gdy licznik gazu pracuje niepoprawnie, wszyscy odbiorcy gazu ziemnego ma prawo do jego sprawdzenia na żądanie. Formularz skontrolowanie poprawności wskazań licznika można złożyć przez internet korzystając z portalu gazowni eBOK, a także osobiście w jednym z biur obsługi klienta gazowni. W przypadku, gdy praca licznika jest właściwa, osoba zlecająca musi jednak pokryć cenę zrealizowanego badania.

Jak sprawdzić rodzaj gazu ziemnego dostarczanego do nieruchomości przez gazownie?

Wszystkie informacje związane z rodzaju gazu ziemnego dostarczanego przez gazownie do budynku można sprawdzić z wykorzystaniem Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Wystarczy jedynie zaznaczyć właściwy oddział Polskiej Spółki Gazownictwa, a następnie wybrać obszar, na którym realizuje ona swoje usługi. Pozyskane dane dotyczą nie tylko rodzaju gazu, ale także stopnia gazyfikacji gminy oraz najbliższych głównych lub terenowych punktów obsługi klienta gazowni.

Polska Spółka Gazownictwa Krotoszyn

Kontakt PSG Krotoszyn

63-700 Krotoszyn
ul. Osadnicza 2d
tel. 62 721 37 10
faks 62 721 37 19

rejon krotoszyn

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności