Strona główna » Gazownia Krapkowice » Gaz LPG Krapkowice

Gaz LPG Krapkowice

Ile kosztuje montaż LPG w gospodarstwie domowym lub przedsiębiorstwie?

To jaki jest koszt montażu LPG w domu czy firmie, uzależnione jest przede wszystkim od tego jakie rozwiązanie zostanie zastosowane. Zbiornik LPG może być zakupiony osobiśćie, w takiej sytuacji jego cena to mniej więcej od 7000 do 9000 złotych. Mniej kosztowną opcją jest dzierżawa odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego.

W jaki sposób zakupić pierwszą butlę z gazem LPG?

Chcąc kupić butle z gazem LPG do kuchenki, grzejnika gazowego czy innego sprzętu, można skorzystać z dwóch metod. Jedno z nich polega na osobistym zakupie nienapełnionej butli o właściwej pojemności, a następnie zatankowaniu jej w rozlewni paliwa gazowego. Kolejna opcja polega natomiast na wybraniu się do punktu wymiany butli LPG, w którym trzeba opłacić kaucje za nienapełnioną butlę, a także zatankowany się w niej gaz. W związku z tym koszt wyłącznie butli to około od 150 do 200 złotych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności