Strona główna » Gazownia Krajenka » Butle gazowe Krajenka

Butle gazowe Krajenka

Jak transportować butle gazowe?

Podczas zakupu butli gazowej należy zwrócić uwagę również o jej odpowiedni przewóz we właściwy sposób. W związku z tym butle gazowe do domu oraz turystyczne powinny być transportowane jedynie w pozycji pionowej, zaworem skierowanym w górę. Sam zbiornik musi być natomiast zabezpieczony przed przemieszczaniem się po wnętrzu samochodu. Nie wolno natomiast przewozić butli gazowych w bagażnikach, gdyż podatne są one w nich na uszkodzenia. Napełnione butle po przewiezieniu powinny być składowane w niezawilgoconym, zacienionym pomieszczeniu, w pozycji pionowej.

Na jak długo wystarcza butla gazowa?

To na jak długo wystarcza butla gazowa, zależy od różnych czynników. Wymienić spośród nich można głównie pojemność butli. Im jest ona większa, tym dłużej można z niej wobec tego korzystać. Dodatkowo czas użytkowania butli gazowej uzależniony jest zarazem od tego, w jakim celu jest ona używana i wydajności sprzętów zasilanych z jej wykorzystaniem. Najpopularniejsze butle gazowe 11 kg, używane w kuchenkach gazowych w gospodarstwach domowych wystarczają najczęściej na około 30 dni gotowania z użyciem gazu znajdującego się w nich..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności