Strona główna » Gazownia Koźmin Wielkopolski » Gaz płynny Koźmin Wielkopolski

Gaz płynny Koźmin Wielkopolski

Zalety własnego zbiornika na gaz płynny

Zakup nowego zbiornika na płynne paliwo gazowe w sytuacji modelu naziemnego wiąże się jest z kosztami około od 5 do 7 tysięcy złotych. Żeby obniżyć ten wydatek, można go z kolei kupić od kogoś, w takim przypadku używany zbiornik na gaz, który z pewnością będzie tańszy. Do zalet posiadania własnego zbiornika na gaz płynny zaliczyć można natomiast przede wszystkim możliwość dowolnego wyboru sprzedawcy gazu, a co za tym idzie wyboru atrakcyjniejszych cen paliwa. Wybierając własny zbiornik na gaz, trzeba jednak również pamiętać o tym, że wszystkie sprawy takie jak na przykład naprawy awarii czy przeglądy trzeba będzie wykonywać we własnym zakresie.

Kiedy warto się zdecydować na gaz płynny?

Gaz płynny LPG to rozwiązanie, które pozwala na używanie gazu w przypadku gdy nie istnieje możliwość podłączenia budynku do istniejącej sieci gazowej. Płynne paliwo gazowe zasilający instalację, dostarczany jest w takiej sytuacji do specjalnych, zamontowanych na działce zbiorników. Z opcji tej mogą skorzystać nie tylko właściciele domów, ale także deweloperzy, wspólnoty mieszkaniowe, firmy, właściciele gospodarstw rolnych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności