Strona główna » Gazownia Kozienice » Gaz LPG Kozienice

Gaz LPG Kozienice

Ile kosztuje montaż LPG w domu czy firmie?

To ile kosztuje montaż LPG w domu lub przedsiębiorstwie, uzależnione jest przede wszystkim od tego jakie rozwiązanie będzie zastosowane. Zbiornik LPG może być zakupiony samodzielnie, w takiej sytuacji jego cena to około od 7000 do 9000 złotych. Tańszą opcją jest zbiornika. W takiej sytuacji nie należy za niego ponosić kosztów oprócz kosztów dzierżawy. Do kosztów instalacji LPG w gospodarstwie domowym lub firmie należy także doliczyć takie kwestie jak: sporządzenie projektu instalacji, stworzenie płyty fundamentowej wykonanie dokumentacji niezbędnej do wykonania odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego.

Jak kupić pierwszą butlę z gazem LPG?

Planując zakupić butle z gazem LPG do kuchenki, grzejnika gazowego czy innego urządzenia, można skorzystać z dwóch opcji. Pierwsze z nich polega na osobistym kupieniu pustej butli o odpowiedniej pojemności, a następnie zatankowaniu jej w rozlewni gazu. Inna opcja polega natomiast na udaniu się do miejsca wymiany butli LPG, w którym trzeba opłacić kaucje za nienapełnioną butlę, a także zatankowany się w niej gaz. Wobec tego cena samej butli to mniej więcej od 150 do 200 złotych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności