Strona główna » Gazownia Koziegłowy » Gaz LPG Koziegłowy

Gaz LPG Koziegłowy

W jakich butlach sprzedawany jest gaz LPG?

Współcześnie w naszym kraju butle LPG oferowane są w kilku rodzajach do wyboru. Różnią się one między sobą głównie wagą a co za tym idzie,tym samym zastosowaniem. Wobec tego gaz LPG oferowany jest w butlach: turystycznych wyróżniających się niewielką wagą najczęściej od 2 do 5 kilogramów, klasycznych 11 kg, które stosowane są między innymi w kuchenkach gazowych, które mogą mieć kołnierz lub nie, specjalistycznych 11 kg wykorzystywane do napędzania wózków widłowych, które mogą być używane w poziomie, o wadze 33 kg, używane w w branży przemysłowej oraz do ogrzewania domów.

Do czego jest wykorzystywany gaz LPG?

Gaz LPG głównie jest doskonałym rozwiązaniem dającym możliwość na dostarczanie gazu do budynków niemających możliwości przyłączenia ich do sieci gazowej. Przez zamontowanie zbiornika LPG właściciele gospodarstw domowych i firm mają możliwość używania gazu w swoich budynkach do ogrzewania ich, gotowania lub przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Poza tym gaz LPG stosowany jest również do między innymi: zasilania urządzeń gazowych z użyciem butli gazowych o pojemności od 2 do nawet 33 kg, napędzania wózków widłowych, napędzania pojazdów z wykorzystaniem instalacji gazowych LPG, które pozwalają zaoszczędzić na paliwie, produkowania kosmetyków czy produktów spożywczych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności