Strona główna » Gazownia Kowalewo Pomorskie » Butle gazowe Kowalewo Pomorskie

Butle gazowe Kowalewo Pomorskie

Na co zwrócić uwagę podłączyć butlę gazową w odpowiedni sposób?

Żeby podłączyć butlę gazową do kuchenki lub innego urządzenia należy w pierwszej kolejności zerwać plombę foliową umieszczoną na zaworze, która zapewnia, że zbiornik jest pełen, a następnie zdemontować plastikową zaślepkę. W tym czasie zawór butli musi być stale zamknięty. Przed zamontowaniem reduktora do zaworu warto również zweryfikować, czy uszczelka zlokalizowana w zaworze w butli jest w prawidłowych stanie, w sytuacji, gdy jest ona sparciała, trzeba się natomiast skontaktować ze sprzedawcą butli. Po zamontowaniu reduktora na zaworze butli z gazem należy już jedynie otworzyć go wykonując pojedynczy obrót w odpowiednim kierunku.

Czym różnią się butle gazowe turystyczne od standardowych?

Butle gazowe turystyczne od klasycznych butli gazowych do gospodarstwa domowego różnią się przede wszystkim swoją pojemnością. Zazwyczaj oferowane są one w wariatach mających wagę 2 kg, 3 kg lub 5 kg. Najczęściej stosowane z nich to jednak butle turystyczne 5 kg, która mogą być używane zarówno do przygotowywania posiłków na kuchenkach turystycznych, jak i zapewniania ciepła pomieszczeń oraz kamperów za pomocą grzejnika na butle z gazem. Najczęściej turystyczne butle gazowe wypełniane są mieszaniną propanu i butanu. Ich niewielka waga i rozmiar ułatwia z kolei używanie ich podczas wakacji..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności