Strona główna » Gazownia Koszyce » Gaz płynny Koszyce

Gaz płynny Koszyce

Jak powinno przebiegać tankowanie zbiornika na płynne paliwo gazowe?

Podczas napełniania zbiornika na płynne paliwo gazowe kierowca cysterny ma obowiązek bezwzględnie do dbania o bezpieczeństwo własne oraz otoczenia. Kierowca cysterny gazu musi w związku z tym w odpowiedni sposób zabezpieczyć teren zarówno wokół auta, jak i zbiornika. Przed tankowaniem musi również sprawdzić plomby na zaworze i skontrolować stan zbiornika. Przed rozpoczęciem tankowania konieczne jest również podłączenie uziemienia. Po wykonaniu tankowania szczelność zbiornika musi być po raz kolejny sprawdzona, a jego zawór odpowiednio zaplombowany.

Jakie są pojemności zbiorników na gaz płynny?

Osoby planujące zamontować zbiornik na gaz płynny mają do wyboru modele mające pojemność: 2 700 litrów, 4 850 litrów, 6 600 litrów, 6 700 litrów. Każde z nich sprzedawane są w wersjach zarówno naziemnych, jak i podziemnych. W sytuacji montażu zbiornika na gaz płynny stosowanego do ogrzewania gospodarstw domowych najczęściej montowane modele o pojemności 2 700 litrów, które potrzebują napełniania dwa razy w roku, przy czym są o wiele prostsze w montażu i zlokalizowaniu ich na działce..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności