Strona główna » Gazownia Koszyce » Butle gazowe Koszyce

Butle gazowe Koszyce

Czemu butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w miejscach ich dystrybucji muszą być składowane w odpowiedni sposób. Najczęściej wykorzystywane są więc do tego odpowiednie klatki na butle gazowe, które produkowane są ze stali nierdzewnej. Zapewniają one z jednej strony ochronić napełnione butle gazowe przed kradzieżą, natomiast z drugiej zapewniają przechowywanie ich w pionowej pozycji. Z uwagi na bezpieczeństwo klatka na butle gazowe musi być ustawiona w miejscu zacienionym i oddalonym od ciepła.

Jak dużo butla gazowa do gospodarstwa domowego?

Cennik butli gazowej do gospodarstwa domowego uzależniony jest przede wszystkim od jej rodzaju. Koszt klasycznej butli gazowej 11 kg wykorzystywanej w kuchenkach czy grzejnikach gazowych to około trzystu zł. Mając już butlę gazową, w przypadku jest ona pusta, wymiana takiego zbiornika to koszt wyłącznie tyle ile sam gaz. Ceny gazu są natomiast różne zależą one, w jakim zdecydujemy się na wymianę butli na napełnioną..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności