Strona główna » Gazownia Koszalin » Butle gazowe Koszalin

Butle gazowe Koszalin

Podstawowe rodzaje butli gazowych

Współcześnie na rynku wyróżnić można kilka różnorodnych wariantów butli gazowych. Ich podział określa głównie to, do czego będą one stosowane. Wobec tego wyróżnić można między innymi: zbiorniki gazowe do domu o pojemnościach 11 kg, niekiedy posiadające kołnierz, butle gazowe turystyczne o pojemnościach 2 kg, 3 kg i 5 kg, butle gazowe mające pojemność 33 kg, przeznaczone przede wszystkim do zastosowań w branży przemysłowej niekiedy ogrzewania budynków, butle gazowe 11 kg przeznaczone do wózków widłowych zasilanych gazem. Jeśli chodzi natomiast o materiał, z jakiego wytwarzane są butle gazowe, zazwyczaj jest to stal o odpowiedniej grubości.

Ile kosztuje butla gazowa do gospodarstwa domowego?

Cennik butli gazowej do domu uzależniony jest przede wszystkim od jej pojemności. Cena klasycznej butli gazowej 11 kg wykorzystywanej w kuchenkach gazowych czy grzejnikach gazowych to mniej więcej trzystu zł. Mając już butlę gazową, w przypadku jest ona pusta, wymienienie takiej butli kosztuje wyłącznie tyle ile znajdujący się w niej gaz. Cenniki gazu są natomiast różnorodne w zależności od miejsca, w jakim zdecydujemy się na wymienienie butli na pełną..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności