Strona główna » Gazownia Kostrzyn » Gaz płynny Kostrzyn

Gaz płynny Kostrzyn

Zbiornik na płynne paliwo gazowe, naziemny czy wewnętrzny?

Planując montaż zbiornika na płynne paliwo gazowe, należy dokonać wyboru dotyczącego jego rodzaju. W związku z tym naziemny zbiornik na gaz płynny to świetne rozwiązanie w przypadku gdy teren wokół domu jest odpowiednio duża, jego plusami jest łatwy montaż i stosunkowo niska cena. Z kolei w przypadku, kiedy powierzchnia posesji jest zbyt mała na zamontowanie takiego rodzaju zbiornika, należy wybrać model podziemny, który, pomimo,że jest droższy, prezentuje się również estetyczniej w otoczeniu domu.

Jak często należy tankować zbiornik na gaz LPG?

Według zdania ekspertów najbardziej opłacalnym rozwiązaniem jest tankowanie zbiorników na płynne paliwo gazowe dwa razy w roku. Taka częstotliwość umożliwia bowiem na mniejsze wydatki poprzez korzystanie z posezonowych obniżek cen gazu płynnego. Żeby zaplanować dwa razy do roku tankowanie gazu płynnego po atrakcyjnych cenach, należy zadbać o właściwą pojemność zbiornika już na etapie jego montażu, która będzie uwzględniać: wielkość budynku, liczbę mieszkańców, liczbę sprzętów zasilanych gazem..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności