Strona główna » Gazownia Kostrzyn » Butle gazowe Kostrzyn

Butle gazowe Kostrzyn

W jaki sposób można napełnić butle gazem?

Zbiorniki gazowe 11 kg oraz butle gazowe turystyczne można napełnić między innymi w odpowiednich rozlewniach gazu, przynosząc do nich swój nienapełniony zbiornik. Bardziej prostszym sposobem jest natomiast wymienienie pustej butli na pełną w punktach wymiany butli znajdujących się również na wielu stacjach benzynowych. W takiej sytuacji cena napełnienia butli wynosi wyłącznie koszt znajdującego się w niej gazu.

Dlaczego butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w punktach ich sprzedaży muszą być przechowywane we właściwy sposób. Zasadniczo wykorzystywane są więc w tym celu odpowiednie klatki na butle gazowe, które wykonywane są ze stali nierdzewnej. Zapewniają one z jednej strony ochronić pełne butle gazowe przed kradzieżą, natomiast z drugiej gwarantują składowanie ich w pionie. Ze względów bezpieczeństwa klatka na butle gazowe powinna być zlokalizowana w miejscu zacienionym oraz oddalonym od ciepła..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności