Strona główna » Gazownia Kostrzyn nad Odrą » Gaz płynny Kostrzyn nad Odrą

Gaz płynny Kostrzyn nad Odrą

Jakie odległości trzeba zachować podczas montażu zbiornika na gaz płynny?

Planując zamontować zbiornik na płynne paliwo gazowe w zewnętrznej postaci, trzeba pamiętać o przestrzeganiu właściwych odległości od miejsca, w którym zostanie on umieszczony. Wobec tego taki zbiornik na płynne paliwo gazowe powinien być zlokalizowany: co najmniej 3 metry od domów, 1,5 metra od granicy działki, 5 metrów od studzienek kanalizacyjnych oraz szamba, 7 metrów od linii niskiego napięcia, 15 metrów od linii wysokiego napięcia.

Jak wybrać dostawcę płynnego paliwa gazowego LPG?

Właściciele gospodarstw domowych lub firm posiadający zamontowane własne zbiorniki na gaz płynny mogą korzystać z nieograniczonej możliwości wybierania dostawcy gazu płynnego. W trakcie jego wyboru warto natomiast zwrócić uwagę nie tylko na koszt paliwa, ale również renomę dostawcy. Powinien on mieć aktualną koncesję na sprzedaż paliw. Oprócz tego istotna jest również jakość sprzedawanego gazu płynnego. To od niej uzależnione jest bowiem poprawne funkcjonowanie całej instalacji ogrzewania..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności