Strona główna » Gazownia Kostrzyn nad Odrą » Dostawcy gazu Kostrzyn nad Odrą

Dostawcy gazu Kostrzyn nad Odrą

Jak zmienić sprzedawcę paliwa gazowego do firmy?

Zamierzając zmienić dostawcę gazu ziemnego do przedsiębiorstwa, należy przede wszystkim wiedzieć, że proces ten niemal niczym nie różni się od zmiany dostawcy gazu dla domu. W związku z tym najpierw należy wybrać właściwą ofertę z dostępnych na rynku, w czym mogą pomóc wszelkiego rodzaju rankingi. Po wybraniu odpowiedniej oferty trzeba umówić się na spotkanie z przedstawicielem sprzedawcy gazu i podpisać z nim kolejną umowę, pamiętając, aby wcześniej dokładnie ją przeczytać i zweryfikować, czy wszelkie jej paragrafu są zgodne z ustaleniami. Przy zawieraniu umowy przedstawiciel dostawcy gazu zaproponuje także zawarcie upoważnienia. Warto zdecydować się na tę opcję, za jej sprawą to nowa firma zajmie się wszystkimi kwestiami związanymi z wymówieniem starej umowy oraz poinformowaniem OSD o zmianie sprzedawcy gazu.

Dlaczego najtańszy dostawca gazu ziemnego nie zawsze jest najlepszy?

Poszukując lepszego dostawcy gazu, wiele osób zwraca uwagę przede wszystkim na cenę za 1 kWh gazu oferowaną przez wybraną firmę. Nie w każdym przypadku jednak najtańszy dostawca gazu jest najlepszy. Wobec tego najlepiej przy analizowaniu ofert dostawców gazu wykorzystywać rankingi, w których zawarte są nie tylko ceny gazu, ale także dane na temat dodatkowych usług świadczonych w ramach podpisanej umowy, inne opłaty oraz najistotniejsze warunki umowy, związane z między innymi możliwością jej przedterminowego rozwiązania bez żadnych kar..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności