Strona główna » Gazownia Kosów Lacki » Dostawcy gazu Kosów Lacki

Dostawcy gazu Kosów Lacki

Taryfy gazu dla firm

W przypadku sprzedawców paliwa gazowego do przedsiębiorstw przypisują oni swoich klientów do grup taryfowych przeznaczoną dla gospodarstw domowych, w przypadku firm, które mieszczą się we wskazanych limitach zużycia gazu ziemnego na 12 miesięcy. Dodatkowo gaz dla firm sprzedawany jest również w taryfach od W-5 do W-8. Należy z kolei wiedzieć, że ostatnia taryfa W-8 skierowana jest głównie dla firm przemysłowych, gdyż gaz jest w niej dostarczany pod większym ciśnieniem.

W jaki sposób zmienić sprzedawcę gazu ziemnego do firmy?

Zamierzając zmienić sprzedawcę paliwa gazowego do firmy, należy głównie wiedzieć, że proces ten niemal niczym nie różni się od zmiany dostawcy paliwa gazowego dla gospodarstwa domowego. Wobec tego najpierw należy wybrać właściwą ofertę spośród dostępnych na rynku, w czym mogą pomóc wszelkiego rodzaju porównywarki. Po wybraniu odpowiedniej oferty należy umówić się na spotkanie z przedstawicielem sprzedawcy gazu ziemnego i zawrzeć z nim kolejną umowę, pamiętając, aby wcześniej dokładnie ją przeanalizować i zweryfikować, czy wszystkie jej paragrafu są zgodne z ustaleniami. Przy podpisaniu umowy przedstawiciel sprzedawcy paliwa gazowego zaproponuje również zawarcie pełnomocnictwa. Warto wybrać opcję, dzięki niej to nowa firma zajmie się wszelkimi formalnościami związanymi z wymówieniem starej umowy oraz powiadomieniem OSD o zmianie dostawcy gazu..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności