Strona główna » Gazownia Kościan » Gaz płynny Kościan

Gaz płynny Kościan

Płynne paliwo gazowe — cena

To ile kosztuje wykorzystywany do ogrzewania budynków, zasilania silników spalinowych oraz urządzeń w domach płynny gaz LPG zależy jest od rynku. Wszystko za sprawą tego, że wysokość cen gazu płynnego nie jest ustalana przez URE. Wobec tego, jeśli chodzi o gaz płynny, cena za litr może się zmieniać nawet kilka razy w ciągu 12 miesięcy. W wielu sytuacjach jest ona także wskazywana dla m3 gazu zamiast litra, w związku z tym warto zwrócić uwagę na tę kwestię podczas porównywania jego cen zakupu.

Jak często należy przeprowadzać przegląd podziemnego zbiornika na gaz płynny?

Tak samo jak w przypadku zewnętrznych zbiorników na płynne paliwo gazowe, również modele wewnętrzne muszą obowiązkowo przechodzić badania techniczne. Badanie zewnętrzny powinien być przeprowadzony raz na 2 lata. Natomiast rewizja wewnętrzna raz na 5 lat. Jeśli chodzi o próbę ciśnieniową wewnętrzne, zbiorniki na płynne paliwo gazowe muszą mieć ją wykonaną raz na 10 lat. Wszelkie badania techniczne muszą być realizowane przez przedstawicieli UDT..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności