Strona główna » Gazownia Kórnik » Gaz płynny Kórnik

Gaz płynny Kórnik

Główne zalety własnego zbiornika na płynne paliwo gazowe

Inwestycja w nowy zbiornik na płynne paliwo gazowe w sytuacji modelu naziemnego wiąże się jest z wydatkiem mniej więcej od 5 do 7 tysięcy złotych. Żeby obniżyć ten wydatek, można go natomiast zakupić od kogoś, w takiej sytuacji używany zbiornik na gaz, który z pewnością będzie mniej kosztowny. Do zalet posiadania własnego zbiornika na gaz płynny zaliczyć można z kolei głównie możliwość nieograniczonego wyboru sprzedawcy gazu, a co za tym idzie wyboru korzystniejszych cen paliwa. Wybierając własny zbiornik na gaz, trzeba jednak także wiedzieć o tym, że wszelkie sprawy takie jak między innymi naprawy awarii czy badania techniczne trzeba będzie przeprowadzać we własnym zakresie.

Ile kosztuje tankowanie zbiornika na gaz płynny?

Koszt tankowania zbiornika na gaz płynny uzależniony jest od wielu czynników. Najważniejsze z nich to z kolei: wielkość zbiornika na gaz płynny, im jest ona większa, tym koszt tankowania staje się wyższy, pora roku w jakim tankowany jest zbiornik, ceny gazu płynnego zależne są od sezonowego popytu na to paliwo, w związku z tym latem koszt tankowania jest niższy, z kolei zimą wyższy nawet o kilkadziesiąt groszy na litrze gazu..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności