Strona główna » Gazownia Korfantów » Dostawcy gazu Korfantów

Dostawcy gazu Korfantów

Taryfy gazu dla firm

W przypadku sprzedawców paliwa gazowego do przedsiębiorstw przypisują oni swoich klientów do grup taryfowych przeznaczoną dla gospodarstw domowych, w przypadku przedsiębiorstw, które mieszczą się we wskazanych limitach zużycia paliwa gazowego na rok. Dodatkowo gaz dla firm sprzedawany jest także w taryfach od W-5 do W-8. Warto natomiast wiedzieć, że najwyższa taryfa W-8 skierowana jest głównie dla firm przemysłowych, gdyż gaz jest w niej przesyłany pod większym ciśnieniem.

W jaki sposób zmienić dostawcę gazu do firmy?

Chcąc zmienić dostawcę paliwa gazowego do przedsiębiorstwa, należy przede wszystkim wiedzieć, że proces ten niemal niczym nie różni się od zmiany dostawcy gazu ziemnego dla gospodarstwa domowego. W związku z tym najpierw należy wybrać odpowiednią ofertę z dostępnych na rynku, w czym mogą pomóc wszelkiego rodzaju rankingi. Po wybraniu właściwej oferty trzeba skontaktować się z przedstawicielem dostawcy gazu ziemnego i zawrzeć z nim kolejną umowę, pamiętając, aby wcześniej dokładnie ją przeczytać i zweryfikować, czy wszelkie jej paragrafu są zgodne z ustaleniami. Przy podpisaniu umowy przedstawiciel dostawcy gazu ziemnego zaproponuje także zawarcie pełnomocnictwa. Warto wybrać opcję, dzięki niej to nowa firma zajmie się wszelkimi kwestiami związanymi z wymówieniem poprzedniej umowy oraz poinformowaniem Operatora Systemu Dystrybucyjnego o zmianie dostawcy gazu ziemnego..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności