Strona główna » Gazownia Korfantów » Butle gazowe Korfantów

Butle gazowe Korfantów

Czemu butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w punktach ich sprzedaży powinny być przechowywane w odpowiedni sposób. Z reguły używane są więc w tym celu specjalistyczne klatki na butle gazowe, które wykonywane są ze stali nierdzewnej. Pozwalają one z jednej strony chronić pełne butle gazowe przed skradzeniem, natomiast z drugiej umożliwiają składowanie ich w pionie. Ze względów bezpieczeństwa klatka na butle gazowe musi być umieszczona w miejscu zacienionym oraz oddalonym od ciepła.

W jakich miejscach można napełnić butle gazem?

Zbiorniki gazowe 11 kg oraz butle gazowe turystyczne można napełnić między innymi w specjalnych rozlewniach gazu, przywożąc do nich własny nienapełniony zbiornik. O wiele sprawniejszym sposobem jest jednak wymienienie pustej butli na napełnioną w punktach wymiany butli dostępnych także na wielu stacjach paliw. W takim przypadku cena napełnienia butli wynosi wyłącznie koszt znajdującego się w niej gazu..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności