Strona główna » Gazownia Koprzywnica » Gaz LPG Koprzywnica

Gaz LPG Koprzywnica

W jakich zbiornikach sprzedawany jest gaz LPG?

Aktualnie w naszym kraju butle LPG oferowane są w kilku rodzajach do kupienia. Różnią się one między sobą przede wszystkim wagą a co za tym idzie,tym samym sposobem użytkowania. Wobec tego gaz LPG sprzedawany jest w butlach: turystycznych cechujących się niewielką wagą zazwyczaj od 2 do 5 kilogramów, najpopularniejszych 11 kg, które stosowane są między innymi w kuchenkach gazowych, które mogą mieć kołnierz lub nie, specjalistycznych 11 kg wykorzystywane do napędzania wózków widłowych, które mogą być stosowane w pozycji poziomej, o wadze 33 kg, wykorzystywane w w branży przemysłowej oraz do ogrzewania budynków.

Do czego jest stosowany gaz LPG?

Gaz LPG przede wszystkim jest doskonałym rozwiązaniem dającym możliwość na dostarczanie paliwa gazowego do budynków niemających możliwości podłączenia ich do sieci gazowej. Przez zamontowanie zbiornika LPG właściciele gospodarstw domowych i firm mają możliwość używania gazu w swoich nieruchomościach do ogrzewania ich, przygotowywania posiłków czy podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Dodatkowo gaz LPG używany jest również do na przykład: zasilania urządzeń gazowych za pomocą butli gazowych o pojemności od 2 do nawet 33 kg, napędzania wózków widłowych, napędzania pojazdów z zastosowaniem instalacji gazowych LPG, które pozwalają zaoszczędzić na paliwie, produkcji kosmetyków lub produktów spożywczych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności