Strona główna » Gazownia Koprzywnica » Dostawcy gazu Koprzywnica

Dostawcy gazu Koprzywnica

Taryfy gazu dla domu

Taryfa gazowa to specjalny plan cenowy, według którego rozliczane są faktury za pobór paliwa gazowego. W przypadku gospodarstw domowych nazywana jest ona literą W i dzieli się na trzy grupy: W-1 skierowaną dla domu, w których zużycie gazu w ciągu roku nie jest większe niż 3350 kWh, W-2 skierowaną dla gospodarstw domowych, w których pobór gazu ziemnego w ciągu roku wynosi od 3350 kWh do 13350 kWh, W-3 skierowaną dla domu, w których zużycie gazu ziemnego w ciągu 12 miesięcy równa się od 13350 kWh do 88900 kWh. Wobec tego sprzedawcy gazu ziemnego do domu kwalifikują do nich odbiorców na podstawie ich poboru gazu ziemnego w ciągu roku.

W jaki sposób zmienić sprzedawcę paliwa gazowego do gospodarstwa domowego?

Chcąc zmienić sprzedawcę paliwa gazowego do domu, należy przede wszystkim wiedzieć, że rozwiązanie to jest całkowicie darmowe. Sam proces zmiany sprzedawcy paliwa gazowego na nową, tańszą firmę polega natomiast na paru łatwych krokach. W zależności od wybranej metody może być ona przeprowadzona osobiście lub z wykorzystaniem udzielonego nowemu sprzedawcy pełnomocnictwa. Najwięcej czasu w sytuacji zmieniania sprzedawcy paliwa gazowego zajmuje wobec tego wybranie odpowiedniej oferty, w której nie tylko cena gazu ziemnego, ale i inne warunki będą jak najbardziej korzystne..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności