Strona główna » Gazownia Konstantynów Łódzki » Gaz płynny Konstantynów Łódzki

Gaz płynny Konstantynów Łódzki

Jakie odległości należy zachować przy montowania zbiornika na płynne paliwo gazowe?

Planując przeprowadzić montaż zbiornik na płynne paliwo gazowe w zewnętrznej postaci, należy pamiętać o przestrzeganiu odpowiednich odległości od obszaru, w którym będzie on zamontowany. W związku z tym taki zbiornik na gaz płynny musi być oddalony: co najmniej 3 metry od budynków, 1,5 metra od granicy działki, 5 metrów od studzienek kanalizacyjnych oraz szamba, 7 metrów od linii niskiego napięcia, 15 metrów od linii wysokiego napięcia.

Jak wybrać sprzedawcę gazu płynnego LPG?

Właściciele gospodarstw domowych lub firm posiadający zamontowane swoje zbiorniki na płynne paliwo gazowe mogą korzystać z nieograniczonej możliwości wybierania sprzedawcy płynnego paliwa gazowego. W trakcie jego wyboru warto natomiast zwrócić uwagę nie tylko na cenę paliwa, ale także renomę dostawcy. Powinien on mieć aktualną koncesję na sprzedaż paliw. Oprócz tego istotna jest także jakość sprzedawanego płynnego paliwa gazowego. To od niej uzależnione jest bowiem właściwie funkcjonowanie całej instalacji ogrzewania..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności