Strona główna » Gazownia Konstantynów Łódzki » Dostawcy gazu Konstantynów Łódzki

Dostawcy gazu Konstantynów Łódzki

Jak zmienić sprzedawcę gazu ziemnego do przedsiębiorstwa?

Planując zmienić sprzedawcę gazu ziemnego do firmy, warto głównie wiedzieć, że procedura ta niemal niczym nie różni się od zmiany dostawcy gazu dla domu. W związku z tym najpierw należy wybrać właściwą ofertę z dostępnych na rynku, w czym mogą pomóc wszelkiego rodzaju porównywarki. Po wybraniu właściwej oferty należy umówić się na spotkanie z przedstawicielem sprzedawcy paliwa gazowego i podpisać z nim nową umowę, pamiętając, aby przedtem dokładnie ją przeanalizować i zweryfikować, czy wszelkie jej zapisy są zgodne z ustaleniami. Przy podpisaniu umowy przedstawiciel dostawcy gazu ziemnego zaproponuje również zawarcie pełnomocnictwa. Warto zdecydować się na tę opcję, dzięki niej to nowa firma zajmie się wszystkimi formalnościami związanymi z rozwiązaniem starej umowy oraz powiadomieniem OSD o zmianie dostawcy gazu.

Dlaczego najtańszy dostawca gazu ziemnego nie zawsze jest najlepszy?

Poszukując nowego dostawcy paliwa gazowego, wiele osób zwraca uwagę przede wszystkim na cenę za 1 kWh gazu oferowaną przez daną firmę. Nie zawsze jednak najtańszy dostawca paliwa gazowego jest najlepszy. W związku z tym najlepiej przy porównywaniu ofert dostawców gazu wykorzystywać rankingi, w których umieszczone są nie tylko ceny gazu, ale również dane na temat pozostałych usług świadczonych w ramach podpisanej umowy, pozostałe opłaty oraz najważniejsze warunki umowy, związane z na przykład możliwością jej przedterminowego rozwiązania bez żadnych kar..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności