Strona główna » Gazownia Konstancin-Jeziorna » Gaz LPG Konstancin-Jeziorna

Gaz LPG Konstancin-Jeziorna

Jaki jest koszt montażu LPG w gospodarstwie domowym lub przedsiębiorstwie?

To ile kosztuje montaż LPG w domu czy firmie, uzależnione jest przede wszystkim od tego jakie rozwiązanie będzie zastosowane. Zbiornik LPG może być kupiony osobiśćie, w takim przypadku jego cena to około od 7000 do 9000 złotych. Mniej kosztowną metodą jest zbiornika. W takiej sytuacji nie trzeba za niego płacić nic oprócz kosztów dzierżawy. Do wartości instalacji LPG w gospodarstwie domowym lub firmie trzeba również doliczyć takie elementy jak: wykonanie projektu instalacji, wykonanie płyty fundamentowej wykonanie dokumentacji niezbędnej do wykonania odbioru przez UDT.

Jak zakupić pierwszą butlę z gazem LPG?

Planując zakupić butle z gazem LPG do kuchenki, grzejnika gazowego czy innego urządzenia, można skorzystać z dwóch sposobów. Pierwsze z nich polega na samodzielnym kupieniu nienapełnionej butli o odpowiedniej pojemności, a później zatankowaniu jej w rozlewni gazu. Inna opcja opiera się natomiast na udaniu się do punktu wymiany butli LPG, w którym trzeba opłacić kaucje za nienapełnioną butlę, a także zatankowany się w niej gaz. W związku z tym koszt samej butli to około od 150 do 200 złotych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności